Meeskond | URETEK

Meeskond

URETEK Baltic meeskonna ning Läti ja Leedu filiaalide ridadesse kuuluvad pikaajalise kogemusega spetsialistid ja insenerid, kes on Baltikumis oma ala parimad professionaalid. Meie meeskonna peamine eesmärk on olla aus ja asjatundlik partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust.

Juhtkonna ühiseks ambitsiooniks on oma ausa ja läbipaistva tegutsemisega olla heaks eeskujuks ka teistele ettevõtetele. Seda nii strateegilise selguse, heade juhtimistavade, efektiivse tegevuse ja majandustulemuste kui ka eduka koostöö poolest kõikide sihtrühmadega.

Meie Baltikumi meeskonna ühine ambitsioon on olla oma ala parimad. Meil on selleks olemas vajalikud professionaalsed teadmised, aastatepikkune kogemus ja mis peamine — oleme kõik südamega asja juures.

Soovime läbi oma igapäevatöö pidevalt areneda, et saaksime pakkuda oma klientidele parimat ja just kõige õigemat lahendust geotehniliste inseneritööde valdkonnas.

Projektijuhid Eestis

Aleksandr Jakubovitš

Projektijuht

aleksandr@uretek.ee +372 506 5959

Aleksandr Varkki

Projektijuht

varkki@uretek.ee +372 503 1193

Baltikumi juhtkond

Kadri Leppik

Baltikumi turundusjuht

kadri@uretek.ee +372 522 0073

Roman Reiner-Latõšev

Juhatuse liige

roman@uretek.ee

Mihkel Vaidlo

Baltikumi müügiosakonna juht

mihkel@uretek.ee

Jarmo Luht

Baltikumi tehniline juht

jarmo@uretek.ee

Projektijuhid Lätis ja Leedus

Dainis Dronka

Regioonijuht Lätis

dainis@uretek.lv +371 2544 0919

Martins Stībels-Stīvers

Projektijuht Lätis

martins@uretek.lv +371 2577 5584

Dans Korns

Projektijuht Lätis

dans@uretek.lv +371 2563 0930

Greta Kovzonienė

Projektijuht / Insener Leedus

greta@uretek.lt +370 6695 5888

Kęstutis Jurėnas

Projektijuht Leedus

kestutis@uretek.lt +370 6262 9990

Baltikumi tehniline meeskond

Maeik Meos

Vanemtehnik

info@uretek.ee

Risto Aarelo

Vanemtehnik

info@uretek.ee

Roman Manžurets

Tehnik

info@uretek.ee

Tautvydas Januškevičius

Tehnik

info@uretek.ee

Karolis Vudalevičius

Tehnik

info@uretek.ee
Бесплатная консультация +372 506 5959